Де купити якісні продукти з Іспанії?

Продукти з Іспанії: магазини з хорошим вибором іспанських товарів за вигідними цінами. Іспанські м’ясні продукти, сири та олія.
Доволі широкий вибір делікатесів з інших країн ми можемо побачити в наших магазинах. Проте у звичайних супермаркетах купувати делікатеси зазвичай не хочеться, адже вони можуть мати сумнівну якість та походження. Зовсім інша справа – спеціалізовані магазини, які реалізовують продукти з Іспанії, Італії, Франції та інших країн. Давайте дивитися, які іспанські продукти можна на сьогоднішній день побачити у таких магазинах. Зокрема, нас будуть цікавити такі товари, як іспанська ковбаса, сири, а також іспанське вино. Допоможемо зорієнтуватись з їх різновидами та підібрати найкращі делікатеси на стіл до будь-якої визначної події.

М’ясні продукти

Дуже великий перелік іспанських м’ясних продуктів говорить про те, що до столу ви завжди зможете підібрати хороші м’ясні нарізки, і щоразу вони можуть бути різними. Наприклад, почнемо з таких делікатесів, як хамон іберіко або хамон серрано. Це прекрасне в’ялене м'ясо, яке витримується від 6 місяців. Продається воно зазвичай у вигляді окорока, тому для його нарізки вам може знадобитися хамонера та ніж для хамона. Окремо варто сказати про іспанську ковбасу. Справді, це дуже смачні продукти з Іспанії, до яких належить неперевершена ковбаса чорізо, сальчічон, фует. Чому ці ковбаси так відомі? Виготовляються вони переважно з м’яса свиней елітних порід, які відповідно харчуються. Також сам процес в’ялення продуктів відбувається без допомоги будь-яких хімічних засобів. Тут м'ясо в’ялиться в природніх умовах, тому має відповідний аромат, який ви не сплутаєте ні з чим. Є ковбаси з пліснявою, яка утворюється під час процесу в’ялення. Є ковбаси з додаванням приправ, перцю, а є продукти тільки з додаванням солі. Зазвичай вони ціняться найбільше. Адже дуже важливо зберегти неповторний аромат м’яса. Ми підкажемо хороший Інтернет-магазин продуктів з Іспанії: jamones.com.ua. Тут ви знайдете товари високої якості, які зможете запропонувати своїм гостям.

Сири та олія

Неповторним смаком володіють також сири. Вибір таких продуктів з Іспанії трохи менший, ніж ковбас, проте їх смакові властивості також знаходяться на високому рівні. Варто згадати про сир з козячого молока, а також сир манчего, який виготовляється з овечого молока.
Вибір іспанських олій є дуже широким, адже налічує не тільки оливкову, але й кунжутну олію, а також олію грецького горіха та арахісове масло.скачать dle 11.3
14-авг, 07;47 Администратор 505